Riskikuller | Tooted
14206
page-template-default,page,page-id-14206,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Coffee People erikohvi… sest tõeline kohviarmastaja väärib parimat

Coffee People tegeleb erikohviga ehk ostab parimaid kohvisaake börsiväliselt otse kohvifarmerilt,et defektid kuidagi sortimenti ei jõuaks. Kohv kasvab kohvipõõsal kirsina, millel nagu viinamarjal veinis on oma maitsetebukett ja eripära. Lisaks on tegemist värske röstiga ja pakume võimalust saada seda ka värske jahvatusega. Coffee People uba vastab ka kõige kõrgematele kohvinautija nõudmistele. Kingituseks on võimalik saata pähkline Brazil, šokolaadine Guatemala, klassikaline Colombia või särtsakas Bali.

Ronnefeldti Tea Couture – parim kink teearmastajale

Teemaailm jagatakse valmistamisviisi järgi kaheks – traditsiooniline ja tööstuslik viis. Head ja kvaliteetset teetaime töödeldakse traditsioonilisel viisil. Selline valmistamiseviis on tootjale ajamahukam ja kallim. Ronnefeldti teemajal on pikk ajalugu ja on tuntud oma kvaliteetse tee poolest. Kasutatakse vaid traditsoonilisel viisil valmistatud teed.